Tréning: Zvládanie stresu a prevencie vyhorenia
Vranov nad Topľou, 30. -31.8.2017

 

Referencie účastníkov tréningu

Cítila som sa pohodovo, veselý deň, humor, príjemná diskusia, uvedomila som si čo chcem a môžem zlepšiť a urobiť pre svoj lepší život a zdravie, treba prehodnotiť svoje postoje, v práci a doma si určím priority a určím si zadelenie času pre seba a pre rodinu, školu a prácu ?

Stretnutie nás prinútilo viac sa zamyslieť nad sebou a pouvažovať nad realitou, prežili sme príjemný deň, že potrebujem k dosiahnutiu svojich cieľov a túžob dobrých ľudí okolo seba, stretnutie ma prinútilo viac sa zamyslieť nad sebou a pouvažovať nad realitou ?

Cítil som sa príjemne, uvoľnene, niektoré otázky mi pomohli pozerať sa na problémy z iného uhla pohľadu, spoznal som faktory, ktoré mi spôsobujú stres a naučil som sa ich eliminovať, dozvedel som sa mnoho užitočných informácií ako predísť profesijnému vyhoreniu, signály stresu ?

Počas tréningu sa mi podarilo zamyslieť sa a obohatiť nové veci v mojom živote, dozvedela som sa ako pristupovať ku zvládaniu situácií a predchádzať vyhoreniu, nanovo som si uvedomila niektoré veci, ktoré boli automatické, potrebnosť relaxácie, dobíjania sa

Pozrite si aj naše ostatné workshopy a tréningy :)